Stäng meny

Organisation

Styrelse
Ordförande Janne Mattsson janne1mattsson@gmail.com
Ledamot Anders Gustavsson dackia-tingsryd@telia.com
Ledamot Martin Ingvarsson martin.ingvarsson70@gmail.com
Ledamot Jonas Melén jmelen@cokecce.com
Ledamot Jörgen Nilsson jorgen.nilsson@anticimex.se
Suppleant Fredrik Nilsson fredriknilsson1@live.se
Economic controller Mats Sjöholm
Kansli
Kansli Kansli Kansli kansli@morrumhockey.se
Hemsida Lars Nilsson mr.lars.nilsson@hotmail.com
Kioskerna Mikael Nilsson mnilssongois@gmail.com
Istider, matcher, bussbokningar Roger Waldemar rogerwaldemar20@gmail.com
A-lag
Sportgrupp Martin Ingvarsson martin.ingvarsson70@gmail.com
Sportgrupp Jim Känno jimkanno@hotmail.com
Sportgrupp Patrik Engrup patrik.engrup@utb.karlshamn.se
Sportgrupp Anders Gustavsson dackia-tingsryd@telia.com
Tränare Andreas Ernebrand andern@edu.thorenframtid.se
Ass.Tränare Torbjörn Svensson mtsvensson@hotmail.com
MV-tränare Dennis Karlsson dennis.karlssonpolitis@gmail.com
Video Coach Wilmer Viippola
Ass. Video Coach Timmy Svensson
Materialare Mimmo Oelrich jmmo@telia.com
Materialare Marcus Johansson marcus@ljmotage.se
Materialare Ulf Nilsson
Materialare Conny Lindsjö
Lagledare Bertil Lindberg
Sjukansv. Jan Vietor siggebast@yahoo.se
Sjukansv. Tommy Augustsson tommy_mia@hotmail.com
Matcharrangemang A-lag
Lagvärd/ Press Anders Gustavsson dackia-tingsryd@telia.com
Lagvärd/ Press Janne Mattsson janne1mattsson@gmail.com
Säkerhetsansv. Per-Arne Georgsson pa.georgsson@spray.se
Funktionärsansv. Annika Johansson annika@ljmontage.se
VIP Zanna Åberg zanna7408@hotmail.se
Ungdomskommitté
Sportrådet Magnus Olsson magnus.olsson@telenor.se
Adm/Lagledare Annika Johansson lj.montage@telia.com
Cupansvarig Per Ericsson pellehotel@hotmail.com
Föräldraansvarig Lotta Olsson charlotta.olsson@enklaelbolaget.se
Sportrådet Ungdom/Junior
Sammankallande Magnus Olsson magnus.olsson@telenor.com
Ansvarig J20
Ansvarig J18
Fys/föräldrakontrakt
Yngre åldrar Rickard Nylin rickard.nylin@jitech.se
Utbildningsansv. Patrik Engrup patrik.engrup@utb.karlshamn.se
Material Jens Klinga jensklinga@telia.com
Mörrums Summer Camp
Sammankallande Simon Skoog simon@skarmexpo.se
- Martin Brahm martin@scanbox.se
- Lotta Olsson charlotta.olsson@enklaelbolaget.se
- Sara Lundh sara.lundh@telia.com
- Malin Boklund malin.boklund@utb.karlshamn.se
- Mats Nilsson mats.nils@hotmail.com
- Fredrik Olsson sidde72@hotmail.com
- Fredrik Gummesson fredrik.gummesson@karlshamn.se
- Anders Karlsson akarlsson@live.se
- Kalle Stahmann kallestahmann@hotmail.com
Teknik
Hemsida
Foto Christina Svensson chri.svensson@telia.com
Facebook
Twitter
TVGOIS1 Teknik
TVGOIS1 Adm.
Styrelse
Janne Mattsson
Ordförande Mörrums GoIS IK
076-8814737
Anders Gustavsson
Klubbchef och styrelseledamot
070-3300844
Martin Ingvarsson
Styrelseledamot, vice ordförande
076-0247462
Jonas Melén
Styrelseledamot, ansvar för marknad
070-6487232
Jörgen Nilsson
Styrelseledamot, ansvar för marknad
070-9150047
Fredrik Nilsson
Suppleant, ansvar för supporterklubben
070-3674053

Samarbetspartners

Webbdesign och produktion av Webitfuture.